Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
petek, 3. maj 2024
12:00 - 22:00 Festival Karavana okusov, Glavni trg Novo mesto
20:00 Jazz večer: Katja Koren, LokalPatriot Novo mesto
sobota, 4. maj 2024
06:30 Pohod na Golico in Španov vrh, zbor pred Tušem Novo mesto
10:00 - 22:00 Festival Karavana okusov, Glavni trg Novo mesto
10:00 Vodena vadba na Trim stezi Novo mesto, Olimpijski center Novo mesto
VečBela krajina
petek, 3. maj 2024
10:00 Počitniške aktivnosti, MC Metlika
sobota, 4. maj 2024
08:30 Akcija Občanka (pregled dojk), ZD Metlika
nedelja, 5. maj 2024
10:00 Prireditev ob 80. obletnici bombardiranja Dragatuša, Dragatuški plac Dragatuš
ponedeljek, 6. maj 2024
11:00 Prireditev ob dnevu slovensko-britanskega prijateljstva, pri spominski plošči zaveznikom Gornji Suhor
torek, 7. maj 2024
16:30 Bralni klub, Krajevna knjižnica Semič
VečPosavje
četrtek, 2. maj 2024
10:00 33. Gorski tek na Lisco, start na igrišču Orehovo
sobota, 4. maj 2024
15:00 Spidvej: Kvalifikacijska dirka za evropsko prvenstvo, Stadion Matije Gubca Krško
19:00 Recital: Jan Volčanšek, Viteška dvorana Brežice
nedelja, 5. maj 2024
17:00 Sprehod po muzeju: muzejski donatorji - ožilje muzeja - Franc Černelič in Lovro Jurečič, Posavski muzej Brežice
ponedeljek, 6. maj 2024
10:00 - 14:00 Dan odprtih vrat, porodnišnica Brežice
Več21.5.2022 | 09:50 | STA; M. K.
V zadnjem krogu 2. SNL je novomeška Krka tesno z 2:1 v gosteh premagala Primorje in si bržčas zaradi boljše gol razlike zagotovila končno tretje mesto.
Prvo pripada Gorici, ki se seli med prvoligaše, drugi Triglav Kranj pa bo igral dodatni tekmi s Taborom iz Sežane za popolnitev prvoligaške konkurence.
Na preostalih tekmah je Vitanest Bilje doma z 2:1 ugnalo Fužinar Vzajemce, Roltek Dob pa je bil z 2:0 boljši od Beltincev.
V soboto bodo za konec sezone v 2. SNL še tekme Drava - Rogaška, Krško - Brežice, Triglav Kranj - Ilirija in Rudar Velenje - Gorica.
* Izidi, 25. krog:
- petek, 20. maj:
VITANEST BILJE : FUŽINAR VZAJEMCI 2:1 (1:0).
* Bilje, gledalcev 200, sodniki: Matoša, Švarc in Kolenc.
* Strelci: 1:0 Pantelić (18.), 2:0 Zubanović (79.), 2:1 G. Kotnik (84.).
* Vitanest Bilje: Nabergoj, Batič (od 70. Zubanović), Jalinous, Erniša, Doplihar, Pantelić (od 61. Peršič), Koron, Slavec, Humar, Jermol (od 90. Križaj), Kladar.
* Fužinar Vzajemci: Pavli, Pesjak, Vukolić (od 68. G. Kotnik), Sojč, Kitek, Toure, Kovač, Turkuš (od 85. Marčič), Turičnik, Ferukoski, Krevh (od 52. M. Kotnik).
Rumeni kartoni: Batič; Kovač, Kitek.
Rdeči karton: /.
ROLTEK DOB : BELTINCI KLIMA TRATNJEK 2:0 (1:0).
* Dob, gledalcev 50, sodniki: Tozan, Knafelc in Gornik.
* Strelca: 1:0 Černe (26.), 2:0 Kasnik (64.).
* Roltek Dob: Erjavšek, Avbelj (od 79. Zupan), Mitrović (od 46. Pogačar), Gregorin (od 87. Bičakčić), Račić, Ciglar, Levec, Pišek, Černe (od 79. Cerar), Žavbi, Kasnik.
* Beltinci Klima Tratnjek: Irgolič, Bagola, Pihler, Marič (od 87. Granfol), Štravs, Debelak (od 67. Hartman), Grobelnik (od 61. Džumhur), Maučec, Hari (od 46. Mörec), Žaler, Rantaša.
Rumeni kartoni: Pišek; Pihler, Maučec, Džumhur.
Rdeči karton: /.
PRIMORJE - KRKA 1:2 (1:1)
* Ajdovščina, gledalcev 450, sodniki: Rađević, Benc in Sužnik.
* Strelci: 0:1 Huč (35.), 1:1 Sadiković (42.), 1:2 Majić (89.).
* Primorje: Pintol, Jalinous, Dobnikar, Kodermac (od 66. Šolaja), Džuzdanović, Zavnik, Badžim (od 79. Štrukelj), Dedić, Bobarić, Sadiković (od 58. Kuraj), Vodopivec Cvijanović (od 66. Lesjak).
* Krka: Kruljac, Bedek, Majić, Marcius (od 57. Prodanović), Jakopović, Lipec, Zakrajšek (od 90. Kalpachki), Crnov (od 57. Bubnjević), Huč, Pranjić, Kastrevec (od 82. Žur).
* Rumeni kartoni: Zavnik, Kodermac, Jalinous, Bobarić, Dedić, Lesjak; Kastrevec, Jakopović, Lipec.
* Rdeči kartoni: /.
NAFTA - JADRAN DEKANI 6:0 (0:0)
* Lendava, gledalcev 250, sodniki: Bezjak, Gabrovec, Burjan.
* Strelci: 1:0 Haljeta (48.), 2:0 Szabo (52.), 3:0 Drk (56.), 4:0 Nemeth (62.), 5:0 Csaba (70.), 6:0 Csaba (84.).
* Nafta: Galoši, Haljeta (od 63. Fekete), Čuček Bezjak (od 60. Zana), Nemeth, Drk (od 63. Magdič), Novinič, Szabo, Kumer, Safronov, Nemeth, Vinko (od 34. Csaba).
* Jadran Dekani: Gabrić, Šehić, Babič, Klavora, Tatili, Piciga (od 60. Perhavec), Bah (od 46. Suljanović), Bordon (od 46. Meštrić), Vošnjak (od 74. Čandić), Zorko, Galina (od 60. Panić).
* Rumeni kartoni: Bezjak, Csaba; Bah, Gabrić.
* Rdeči kartoni: /.
- sobota, 21. maj:
17.00 Drava Ptuj - Rogaška
17.00 Krško - Brežice Terme Čatež 1919
18.00 Triglav Kranj - Ilirija 1911
20.00 Rudar Velenje - Gorica
- lestvica:
1. Gorica 29 23 3 3 55:18 72
2. Triglav Kranj 29 18 7 4 54:18 61
3. Krka 30 14 9 7 54:35 51
4. Rogaška 29 15 3 11 48:37 48
5. Nafta 1903 30 13 8 9 68:36 47
6. Rudar Velenje 29 15 1 13 49:43 46
7. Vitanest Bilje 30 12 9 9 38:39 45
8. Primorje 30 11 8 11 46:36 41
9. Roltek Dob 30 11 6 13 45:46 39
10. Ilirija 1911 29 10 7 12 34:36 37
11. Fužinar Vzajemci 30 10 7 13 46:52 37
12. Beltinci Klima Tratnjek 30 9 8 13 34:47 35
13. Jadran Dekani 30 6 13 11 31:38 31
14. Krško 29 5 8 16 23:53 23
15. Brežice 1919 Terme Čatež 29 4 8 17 27:58 20
16. Drava Ptuj 29 5 5 19 29:89 20
Slika 1: Krkaši v slačilnici po zmagi v Ajdovščini (Foto: FB NK Krka)
Povezane objave
Ocene komentarjev