Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
nedelja, 28. april 2024
13:00 Košarka - Krka : Helios, ŠD Leona Štuklja Novo mesto
ponedeljek, 29. april 2024
17:00 Odprtje razstave "Whispers of Binary Dreams", Pumpnca Novo mesto
torek, 30. april 2024
20:00 Kresovanje v Regrči vasi, Sv. Rok Regrča vas
sreda, 1. maj 2024
06:00 Pohod na Javorovico, zbor pri GD Gorenje Vrhpolje pri Šentjerneju
06:00 Tradicionalna prvomajska budnica z Mestno godbo Novo mesto in mažoretami, Glavni trg Novo mesto
VečBela krajina
nedelja, 28. april 2024
08:00 Pohod po Sejemski pešpoti, zbor pohodnikov Vinica
15:00 Sprehod okoli Metlike, zbor na igrišču za OŠ Metlika
ponedeljek, 29. april 2024
10:00 Počitniške aktivnosti, MC Metlika
torek, 30. april 2024
10:00 Počitniške aktivnosti, MC Metlika
20:00 Kresovanje Smuk
VečPosavje
nedelja, 28. april 2024
10:00 Osrednja občinska slovesnost v počastitev zgodovinskih dogodkov Malkovec 2024, pri Vinskem dvoru Deu Malkovec
ponedeljek, 29. april 2024
07:00 - 13:00 Krvodajalska akcija, ŠD OŠ Leskovec pri Krškem
torek, 30. april 2024
07:00 - 13:00 Krvodajalska akcija, ŠD OŠ Leskovec pri Krškem
sreda, 1. maj 2024
11:00 Prvomajsko srečanje Lisca
četrtek, 2. maj 2024
10:00 33. Gorski tek na Lisco, start na igrišču Orehovo
Več28.9.2017 | 17:30
Obveščamo vas, da se s tem tednom začenjajo tekme 2. sezone 1. slovenske malonogometne lige na travi Lige ENA. V nadaljevanju objavljamo termine prvih tekem v skupinah:
· četrtek, 28. 9. 2017: Bubka bar Gofar Brežice – Elmont Bled ob 17.30 na malonogometnem igrišču v Krški vasi (skupina A)
· četrtek, 28. 9. 2017: KMN Pečarovci – ŠD Trnava ob 20.30 na malonogometnem igrišču v Pečarovcih (skupina D)
· petek, 29. 9. 2017: ŠD Ribno – Meniška vas ob 17.30 na malonogometnem igrišču v Ribnem pri Bledu (skupina B)
· petek, 29. 9. 2017: Bubka bar Gofar Brežice – NK Begne ob 17.30 na malonogometnem igrišču v Krški vasi (skupina A)
· sobota, 30. 9. 2017: ŠD Lokavc – Meniška vas ob 15.00 na malonogometnem igrišču v Sv. Lovrencu (skupina B)
Ocene komentarjev