Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
torek, 21. maj 2024
10:00 Akademija cvičkovega turizma, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
12:00 Maturantska četvorka, Glavni trg Novo mesto
12:00 Delavnica - Digitalni torek: Ogled filmov preko spletnih portalov Baza slovenskih filmov in Kanopy, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
16:00 Pogovor Ker vem za smrt, sem zaljubljen v življenje, Slovensko društvo Hospic Novo mesto
16:30 Družinski dan - Lučkarijada, Športni park Breza Dolenja Straža
VečBela krajina
torek, 21. maj 2024
17:00 - 19:00 Svetovalna točka Pokolpje, knjižnica Semič
18:00 Skupna razstava Talenti – razstave mladih likovnikov, Upravna enota Črnomelj
sreda, 22. maj 2024
08:30 Parada učenja 2024 - Poklicijada, Griček in ZIK Črnomelj
15:00 - 18:00 Test hoje na 2 km, pri cerkvi Trata
16:00 Zaključek Župančičeve bralne značke, DSO Črnomelj
VečPosavje
torek, 21. maj 2024
18:00 Letni koncert MeMPZ Gimnazije Brežice, Viteška dvorana Brežice
sreda, 22. maj 2024
12:00 - 12:45 Parada učenja: Trapisti v Rajhenburgu, Grad Rajhenburg Brestanica
13:00 - 13:45 Parada učenja: voden ogled razstave Življenje družbene delavke, Mestni muzej Krško
15:00 - 18:00 Parada učenja: ustvarjalna kotička ob razstavah Trapisti v Rajhenburgu in Rezi Pirc: Življenje družbene delavke, Ploščad pred KD Krško
17:00 Odprtje slikarske razstave ''Ustvarjalna zadrga'', avla UE Brežice
Več18.4.2024 | 17:00
Novo mesto bo od četrtka, 18.4., do nedelje, 21.4., gostilo finalni turnir tekmovanja mladih U16. Organizator turnirja je naš košarkarski klub, na tekmovanju pa bo igrala naša selekcija U16 Krka beli. Naši fantje so redni del sklenili na 2. mestu, v četrtfinalu pa jih v četrtek, 18.4., čaka ekipa KD Ježice.
Vstop bo prost.
Krka bo nastopila v postavi Timotej Balažić, Timotej Mirtič, Anže Cesar, Urban Grgić, Bor Ogorevc, Janž Progar Brinjevec, Marko Špoljar, Nejc Šuštarič, Izak Testen, Jaka Zrilič Ferbežar, Jazon Krošelj, Lukas Vinkler.
Finalni turnir U16, četrtfinale:
18.4.
Janče Ljubljana A – Kansai Helios Domžale A (17.00)
Krka beli – Ježica A (19.15)
19.4.
Ljubljana A – Zlatorog Thermana Laško (17.00)
Cedevita Olimpija – Ipros Vrhnika A (19.15)
Povezane objave
Ocene komentarjev