Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
sobota, 4. maj 2024
06:30 Pohod na Golico in Španov vrh, zbor pred Tušem Novo mesto
10:00 Vodena vadba na Trim stezi Novo mesto, Olimpijski center Novo mesto
10:00 - 22:00 Festival Karavana okusov, Glavni trg Novo mesto
20:00 Košarka - Krka : LTH Castings, ŠD Leona Štuklja Novo mesto
nedelja, 5. maj 2024
10:00 Kolesarski maraton "Po dolini reke Krke", Glavni trg Novo mesto
VečBela krajina
sobota, 4. maj 2024
08:30 Akcija Občanka (pregled dojk), ZD Metlika
nedelja, 5. maj 2024
10:00 Prireditev ob 80. obletnici bombardiranja Dragatuša, Dragatuški plac Dragatuš
ponedeljek, 6. maj 2024
11:00 Prireditev ob dnevu slovensko-britanskega prijateljstva, pri spominski plošči zaveznikom Gornji Suhor
torek, 7. maj 2024
16:30 Bralni klub, Krajevna knjižnica Semič
18:00 Zdravilne gobe - predavanje, KC Semič
VečPosavje
sobota, 4. maj 2024
09:00 Pohod po poti trapistov, zbor na starem trgu Brestanica
15:00 Spidvej: Kvalifikacijska dirka za evropsko prvenstvo, Stadion Matije Gubca Krško
19:00 Recital: Jan Volčanšek, Viteška dvorana Brežice
nedelja, 5. maj 2024
17:00 Sprehod po muzeju: muzejski donatorji - ožilje muzeja - Franc Černelič in Lovro Jurečič, Posavski muzej Brežice
ponedeljek, 6. maj 2024
10:00 - 14:00 Dan odprtih vrat, porodnišnica Brežice
Več19.5.2019 | 09:30
NEDELJA, 19. 5. 2019
9.30 Urbančkov tek za predšolske otroke in njihove starše (igrišče na Pungartu)
10.00 – 18.00 Ogled Srebrnega dvora in sladica iz metliške črnine (Dom starejših občanov Metlika)
10.00–18.00 Degustacija vin v degustacijski kleti (metliški grad)
10.00 Maša za dobro letino (cerkev sv. Nikolaja)
10.00–20.00 Ogled kulinarične razstave DKŽ Metlika in delavnica peke belokranjskih pogač (Konzum)
10.00 Start teka po Urbanovi poti (Trg svobode)
11.00–12.00 Prihod tekačev z Urbanove poti in razglasitev rezultatov (Trg svobode)
12.00 Nastop ljudskih harmonikarjev
14.00 Nastop izvajalcev s festivala Glas mladih
14.30 Program za najmlajše: animatorka Maja Kokol (glavni oder)
15.30 -17.00 Vigredni rokenrol – Twins Rock / ZG (glavni oder)
16.00–19.00 Ansambel Mladi Belokranjci (Partizanski trg)
16.00–19.00 Ansambel Andreja Bajuka (Mestni trg)
17.00 Glasbena skupina 2B
18.00 Glasbena skupina Amabile
19.30 Nastop Društva Žumberčanov in prijateljev Žumberka Metlika ter Tamburaške skupine Klasje Novo mesto
20.30 Slavnostni zaključek Vinske vigredi
- Darko Zevnik, predsednik Prireditvenega odbora Vinske vigredi in župan Občine Metlika
- vokalna skupina Kvintet Dolc
21.00 Zaključni koncert: Glasbena skupina Kontrabant
Povezovalca programa: Janez Vraničar - Luigi in Matjaž Rus
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Večina dogodkov se bo odvijala na glavnem odru na Trgu svobode (razen, če je napisano drugače).
Organizator si pridržuje pravico do spremembe programa.
Povezane objave
Ocene komentarjev