Anže Mede zmagovalec 19. Velike nagrade Občine Komenda
Kolesarji Kolesarskega kluba Novo mesto so v nedeljo nastopili na 19. Veliki nagradi Občine Komenda in Lidlovem pokalu za mlade.
Precej zdesetkani so kljub temu uspeli doseči nekaj lepih uvrstitev. Anže Mede je zmagal med dečki B, na stopničke se je s tretjim mestom povzpela tudi Lara Mehle med starejšimi mladinkami, še nekaj pa se jih je uspelo uvrstiti med najboljših 10.
DEČKI C: 4. Jon Kosec, 9. Ambrož Starbek
DEČKI B: 1. Anže Mede, 4. Žan Janc, 8. Nikolaj Škrbina
DEČKI A: 5. Tevž Meh, 6. Nik Pust
ML. MLADINKE: 7. Maja Vurušić, 8. Vivi Oblak, 10. Neža Rezelj
ST. MLADINKE: 3. Lara Mehle
ČLANICE: 6. Klara Eliza Rodič
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.