© 2026 Dolenjski list Novo mesto d.o.o. - Vse pravice pridržane.
Kolesarstvo

Anže Mede zmagovalec 19. Velike nagrade Občine Komenda


M.K.
19. 5. 2026, 05.30
Posodobljeno
08:55
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

Kolesarji Kolesarskega kluba Novo mesto so v nedeljo nastopili na 19. Veliki nagradi Občine Komenda in Lidlovem pokalu za mlade.

kk-novo-mesto
Kolesarski klub Novo mesto
VN občine Komenda

Precej zdesetkani so kljub temu uspeli doseči nekaj lepih uvrstitev. Anže Mede je zmagal med dečki B, na stopničke se je s tretjim mestom povzpela tudi Lara Mehle med starejšimi mladinkami, še nekaj pa se jih je uspelo uvrstiti med najboljših 10.

DEČKI C: 4. Jon Kosec, 9. Ambrož Starbek


DEČKI B: 1. Anže Mede, 4. Žan Janc, 8. Nikolaj Škrbina
DEČKI A: 5. Tevž Meh, 6. Nik Pust
ML. MLADINKE: 7. Maja Vurušić, 8. Vivi Oblak, 10. Neža Rezelj
ST. MLADINKE: 3. Lara Mehle
ČLANICE: 6. Klara Eliza Rodič

kk-novo-mesto
Kolesarski klub Novo mesto
VN občine Komenda
Anže Mede in Tevž Meh še naprej nosita rumeno pikčasto majico najboljšega v točkovanju za Pogi pokal.

Rezultati so tu
Dolenjski list

Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.

Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.


© 2026 Dolenjski list Novo mesto d.o.o.

Vse pravice pridržane.