Upokojenci Mercatorja: Trgovina ni več ''naša'', spomini pa ostajajo
Nekdanji sodelavci Mercatorja z Zadružne ceste v Črnomlju tudi po upokojitvi ohranjajo prijateljske vezi in se radi srečujejo ob klepetu, smehu ter obujanju spominov.
Na fotografiji so upokojenci Mercatorja z Zadružne ceste v Črnomlju. Kot je zapisala Nada Moravec, so lahko srečni, saj si še vedno vzamejo čas za skupna druženja.
»Nekaj uric na leto si privoščimo družbo drug drugega. 14 let smo odhajali drug za drugim v zasluženo upokojitev, a se še danes radi družimo, naša srečanja pa vselej pospremimo z objemi, klepeti, smehom in obljubo, da se kmalu spet srečamo.
Na delovnih mestih so nas zamenjali mlajši, drugačni časi so in tudi razmere za delo, spominov pa nam nihče ne more vzeti. Radi jih obujamo, tako na sodelavce kot na ljudi, ki so vstopali skozi vrata naše trgovine. Vselej smo jo imeli za našo, žal pa se je tudi to spremenilo,« nam je ob nedavnem druženju nekdanjih sodelavk in sodelavcev povedala Nada.
Želijo si le, da bi v novem življenjskem obdobju ostali še polni zdravja in veselja, za vse drugo pa, kot navihano pripomnijo, bo poskrbela M-Pika.
Ja, naj bo takšnih druženj čim več!
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.