© 2026 Dolenjski list Novo mesto d.o.o. - Vse pravice pridržane.
Izmena je končana ...

Upokojenci Mercatorja: Trgovina ni več ''naša'', spomini pa ostajajo


R.M.
29. 5. 2026, 14.40
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

Nekdanji sodelavci Mercatorja z Zadružne ceste v Črnomlju tudi po upokojitvi ohranjajo prijateljske vezi in se radi srečujejo ob klepetu, smehu ter obujanju spominov.

upokojenke_mercatorja_cr.jpg
Nada Moravec
Družijo jih spomini

Na fotografiji so upokojenci Mercatorja z Zadružne ceste v Črnomlju. Kot je zapisala Nada Moravec, so lahko srečni, saj si še vedno vzamejo čas za skupna druženja.

»Nekaj uric na leto si privoščimo družbo drug drugega. 14 let smo odhajali drug za drugim v zasluženo upokojitev, a se še danes radi družimo, naša srečanja pa vselej pospremimo z objemi, klepeti, smehom in obljubo, da se kmalu spet srečamo.

Na delovnih mestih so nas zamenjali mlajši, drugačni časi so in tudi razmere za delo, spominov pa nam nihče ne more vzeti. Radi jih obujamo, tako na sodelavce kot na ljudi, ki so vstopali skozi vrata naše trgovine. Vselej smo jo imeli za našo, žal pa se je tudi to spremenilo,« nam je ob nedavnem druženju nekdanjih sodelavk in sodelavcev povedala Nada.

Želijo si le, da bi v novem življenjskem obdobju ostali še polni zdravja in veselja, za vse drugo pa, kot navihano pripomnijo, bo poskrbela M-Pika.

Preberite še

Ja, naj bo takšnih druženj čim več! 

Dolenjski list

Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.

Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.


© 2026 Dolenjski list Novo mesto d.o.o.

Vse pravice pridržane.