FOTO: Črna serija se nadaljuje, nova nesreča motoristov, nad hišo pa plaz
Nov dan, nova nesreča motoristov. Tokrat na Sremiču.
Nov dan, nova nesreča motoristov. Tokrat na Sremiču.
Podaljšan praznični vikend je za nami. Policisti so imeli opravka predvsem s prometnimi nesrečami, kjer so ''prednjačili'' motoristi.
Obtožnica, ki jo je tožilstvo vložilo proti Samireju Šiljiću zaradi smrti 48-letnega Novomeščana Aleša Šutarja oktobra lani v Novem mestu, je pravnomočna.
Bo včerajšnji blagoslov v Mirni Peči prinesel srečo motoristom? Začelo se je bolj slabo, zadnje dni se nesreče z motorji kar vrstijo ...
Danes bodo z blagoslovom v Mirni Peči motoristom zaželeli srečno vožnjo v novi sezoni, a nesreče, v katerih so udeleženi, že beležimo.
Gasilci so včeraj posredovali ob dveh potokih, tudi v krškem domu starejših, na sevniškem so našli ročno bombo.
Goreč avto in suho travo so včeraj gasili gasilci, ponoči pa je morda koga zbudil potresni sunek.
Tarča tatov je bil spet baker, nekdo pa je vlomil, da je prišel do ključev ...
V dveh prometnih nesrečah sinoči in davi na srečo ni bilo poškodovanih, trpela je le pločevina.
Ena kripa manj je na naših cestah, policisti so jo zasegli v Posavju.
Ob izteku kurilne sezone skoraj ne mine dan, da gasilci ne bi posredovali zaradi dimniških požarov.
Prometna nesreča zaradi alkohola in vlom brez izplena sta le dva dogodka, ki sta včeraj terjala posredovanje policistov na območju PU Novo mesto.
Zakaj je včeraj avto zapeljal v bazen, ni znano, morda bi pa razumeli, če bi to storil kolesar, ki je krepko napihal ...
Krški gasilci so včeraj gasili, sevniški so še sanirali streho po nedavnem močnem vetru, novomeški so krotili dimniški požar.
Po današnjem poročilu sodeč, je za policisti Policijske uprave Novo mesto miren dan.
Res pestra nedelja je za topliškim župnikom. V cerkvi je zalotil tatova, eden ga je ob odhodu napadel. Na srečo se je vse končalo brez hujših posledic.
Še enkrat omenjamo sobotno prometno nesrečo pri Zabukovju - s PU Novo mesto so namreč sporočili nekaj podrobnosti.
Kurilne sezone še ni konec in s tem tudi dimniških požarov ne.
Pestro je bilo včerajšnje delo gasilcev.
Včeraj proti večeru so se po sneženju in ter vetrolomu razmere tudi na našem območju umirile. Dežurne službe pa so imele še nekaj dela s podrtim drevjem.