Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
sreda, 14. avgust 2024
16:00 Turnir Nogomet 3x3, Športni park Breza Dolenja Straža
19:00 Odprtje razstave 20 let novomeških likovni dni, Dolenjski muzej Novo mesto
20:00 Jazzinty: Jazzon / Vollmaier - Kind of Laibach, ploščad KCJT Novo mesto
četrtek, 15. avgust 2024
06:30 28. spominski pohod na Gorjance - zahtevnejša varianta, zbor pri Agroservisu v Žabji vasi Novo mesto
09:00 28. spominski pohod na Gorjance - lažja varianta, zbor na parkirišču pri cerkvi Gabrje
VečBela krajina
sreda, 14. avgust 2024
09:00 Mladinski počitniški program: "Gremo malo po placu?", MC Metlika
09:00 Počitniška delavnica: Otroška joga, Telovadnica Partizan Semič
petek, 16. avgust 2024
20:00 PZG: Koncert Yani Pearl & Martin Martis, Grad Metlika
21:00 Poletni večeri pred KC Semič - Ko zorijo jagode (ogled slovenskega filma), ploščad pred KC Semič
21:00 Mladinski film ''Ko zorijo jagode'', pred KC Semič
VečPosavje
sreda, 14. avgust 2024
18:00 Odprtje skupinske kiparske razstave članov Društva likovnikov Krško - OKO ''Forma 24'', Dvorana v parku Krško
18:00 Marijino Vnebovzetje, cerkev Olimje
19:00 Odprtje razstave Jože Marinč: Slikar, Galerija Božidar Jakac Kostanjevica na Krki
četrtek, 15. avgust 2024
07:30 Marijino Vnebovzetje, cerkev Olimje
16:00 Koprivniška noč 2024 s skupino Chicas in ansamblom Stil, igrišče pri OŠ Koprivnica
Več9.8.2024 | 08:15 | M. K.
Ljubljana/Novo mesto - Košarkarska zveza Slovenije je opravila žreb lige Nova KBM za sezono 2024/25. Pari prvega kroga (tekme bodo konec septembra) so Krka - Terme Olimia, ECE Triglav - Šentjur, Kansai Helios - GGD Šenčur, Ilirija - Rogaška ter Zlatorog - LTH Castings.
V ligi Nova KBM sodeluje enajst ekip, Cedevita Olimpija, ki brani naslov, pa se bo državnemu prvenstvu priključila spomladi v četrtfinalu.
Tekmovanje bo potekalo po trikrožnem ligaškem sistemu. Zadnjeuvrščena ekipa prvega dela bo nazadovala v 2. SKL, v elitno ligo pa se bo uvrstil prvak 2. SKL.
Prvi krog bo na sporedu 28. septembra.
Naslednji tekmeci Krke pa bodo:
2. kolo, 5.10.
ECE Triglav – Krka
3. kolo, 12.10.
Krka – Šentjur
4. kolo, 19.10.
Krka – Kansai Helios Domžale
5. kolo, 26.10.
Ilirija – Krka
6. kolo, 2.11.
Krka – Zlatorog
7. kolo, 9.11.
LTH Castings – Krka
8. kolo, 16.11.
Krka – Rogaška
9. kolo, 30.11.
GGD Šenčur – Krka
10. kolo, 7.12.
Terme Olimia Podčetrtek – Krka
11. kolo, 14.12.
Krka – ECE Triglav Kranj
12. kolo, 21.12.
Šentjur – Krka
13. kolo, 4.1.
Kansai Helios Domžale – Krka
14. kolo, 11.1.
Krka – Ilirija
15. kolo, 18.1.
Zlatorog – Krka
16. kolo, 25.1.
Krka – LTH Castings
17. kolo, 1.2.
Rogaška – Krka
18. kolo, 8.2.
Krka – GGD Šenčur
Slika 1: Simbolna slika (Foto: arhiv; KK Krka)
Povezane objave
Ocene komentarjev