Krka neodločeno

6.8.2022 | 09:30

FOTO: FB NK Nafta 1093

FOTO: FB NK Nafta 1093

Krka neodločeno
Krka neodločeno
Krka neodločeno
Krka neodločeno

Ljubljana - Na včerajšnjih tekmah 2. kroga 2. SNL sta se pomerila po prvem krogu vodilna Krka in Nafta 1903, a sta se v Lendavi razšla brez zadetkov. Z enakim izidom 0:0 se je končala tudi tekma Aluminij - Ilirija 1911.

Edini včerajšnji obračun, na katerem so padli zadetki, je bil v Kranju, kjer je Primorje slavilo z 2:1 z goloma Marka Guliča in Eliana Demirovića, v sodnikovem dodatku je znižal Veron Šalja.

V soboto bodo na sporedu tekme Fužinar Vzajemci - Vitanest Bilje, Kety Emmi&Impol Bistrica - Roltek Dob ter Rudar Velenje - Rogaška, krog pa bodo v nedeljo končali Beltinci Klima Tratnjek in Jadran Dekani ter Brinje Grosuplje in Krško.

* petek, 5. avgust:

NAFTA 1903 - KRKA 0:0

* Športni park Lendava, gledalcev 500, sodniki: Novarlić, Flajšman, Holcman.

* Strelci: /

* Nafta 1903: Kiss, Urh, Brkić, Haljeta, Oštrek, Drk (od 73. Dinnyes), Szabo (od 78. Stare), Kumer (od 56. Gergö), Florjanc, Papp, Igrec (od 56. Čavara).

* Krka: Kruljac, Mešanović, Bedek, Žur (od 78. Potokar), Kapitanović, Marcius (od 65. Prodanović), Lipec, Krznarić, Zakrajšek, Blaževski (od 65. Begović), Marijanović.

* Rumeni kartoni: Drk, Kumer, Oštrek; Prodanović.

* Rdeč karton: /

TRIGLAV KRANJ - PRIMORJE 1:2 (0:2)

* Športni center Kranj, gledalcev 150, sodniki: Kovačič, Špur, Kranjc.

* strelci: 0:1 Gulič (12.), 0:2 Demirović (68.), 1:2 Šalja (90.).

* Triglav Kranj: Čadež, Brkić, Šalja, Jakupovič (od 59. Pokorn), Hajrić (od 72. Čadež), Kopač (od 46. Skok Jekovec), Vuković, Matko, Kim (od 64. Petrović), Bobarić, Ivetić (od 46. Čeh).

* Primorje: Rener, Dobnikar, Dedić (od 88. Fogec), Demirović, Gulič (od 80. Zanjko), Zavnik (od 88. Perko), Paljk, Badžim, Čandić, Bončina (od 59. Štrukelj), Sagitov.

* Rumeni kartoni: Bobarić, Čeh, Skok Jekovec; Čandić, Zanjko.

* Rdeč karton: /

ALUMINIJ - ILIRIJA 1911 0:0

* Športni park Kidričevo, gledalcev 250, sodniki: Gergič, Šumer, Horvat.

* Strelci: /

* Aluminij: Banić, Martić, Zukić, Skiba (od 86. Medved), Marinšek, Jagić, Gorenak (od 73. Frešer), Borovnik (od 59. Bizjak), Jovan, Brest (od 86. Ciganović), Koblar.

* Ilirija 1911: Džafić, Gorenc Stankovič (od 66. Bošnjović), Klemenčič, Ivkič, Tomiček, Golob (od 86. Slaviček), Djermanović, Piskule, Stevanović, Kepic, Huč.

* Rumeni kartoni: Borovnik; Ivkić.

* Rdeč karton: /

- sobota, 6. avgust:

17.30 Fužinar Vzajemci - Vitanest Bilje

17.30 Kety Emmi&Impol Bistrica - Roltek Dob

17.30 Rudar Velenje - Rogaška

- nedelja, 7. avgust:

17.30 Beltinci Klima Tratnjek - Jadran Dekani

17.30 Brinje Grosuplje - Krško

* Lestvica:
 1. Krka                     2  1  1  0  4:1  4
 2. Nafta 1903               2  1  1  0  3:0  4
 3. Aluminij                 2  1  1  0  3:1  4
 4. Roltek Dob               1  1  0  0  3:1  3
 5. Beltinci Klima Tratnjek  1  1  0  0  2:0  3
 6. Vitanest Bilje           1  1  0  0  2:0  3
 7. Kety Emmi&Impol Bistrica 1  1  0  0  1:0  3
 8. Primorje                 2  1  0  1  2:4  3
 9. Ilirija 1911             2  0  2  0  0:0  2
10. Rogaška                  1  0  1  0  0:0  1
11. Jadran Dekani            1  0  0  1  0:1  0
12. Fužinar Vzajemci         1  0  0  1  1:3  0
13. Krško                    1  0  0  1  1:3  0
14. Rudar Velenje            1  0  0  1  0:2  0
15. Brinje Grosuplje         1  0  0  1  1:4  0
16. Triglav Kranj            2  0  0  2  1:4  0

STA; M. K.

Komentiraj prispevek

Za komentiranje tega članka morate biti prijavljeni.

Prijava